Similar jobs like this one

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

Beszerző-értékesítő

A tavaly 25 éves jubileumát ünneplő, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjárórendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség.
  • Min. 2 év gyártóvállalatnál szerzett beszerzési tapasztalat.
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás írásban és szóban.
  • MS Office, különösen Excel, illetve vállalatirányítási rendszer ismerete.

Feladatai:

  • Termeléshez szükséges alap- és segédanyagok megrendelése.
  • Árajánlatkérések és megrendelések elkészítése a beszállítók felé, ezek nyomon követése.
  • Késztermék megrendelések kezelése, visszaigazolások készítése a vevők felé.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal, a németországi anyavállalattal, és a vállalaton belüli részlegekkel.
  • Beszállítói-, vevői- és termékadatbázis karbantartása.
  • Együttműködés a stratégiai beszerzéssel.
  • Beszállítói és vevői reklamációk kezelése.
  • Készletfigyelés.
  • Számlák ellenőrzése.
  • Alapanyagok beérkezésének koordinálása.
  • Szállító értékelések, riportok készítése.

Előnyt jelent:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai tapasztat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Széleskörű juttatási rendszer

fényképes önéletrajzokat magyar, német és/vagy angol nyelven  a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója a
https://www.hubner-group.com/en/adatkezelesi-tajekoztato-palyazoknak-huebner/ webhelyen elérhető.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
2 years
Bachelor

Published on 15.05.2023