Beszerző adminisztrátor

A tűzvédelemnek mindig van jövője. A Minimax több, mint 110 éve a tűzvédelem egyik vezető márkája. A Minimax Viking Csoport jelenleg több, mint 8800 embert foglalkoztat, legutóbbi éves árbevétele több, mint 1,6 millárd euró volt. A cégcsoport a világ egyik legnagyobb tűzvédelemmel foglalkozó vállalata, mely saját K+F részleggel és gyártóüzemekkel rendelkezik. Akár a járműiparban, erőművekben, logisztikai központokban, irodaházakban vagy hajón, a Minimax mindig testreszabott megoldásokat kínál és a tűzvédelmi rendszerek telepítése után is a karbantartás terén széles körű szolgáltatást nyújt. Legyen Ön is a nemzetközi csapatunk tagja és erősítse tudásával budapesti irodánkat

Az Ön jövőbeni feladatai:

  • Kapcsolattartás bel-és külföldi beszállítókkal
  • Megrendelések elkészítése, beszállítóktól árajánlatok kérése
  • Visszaigazolások alapján megrendelések ellenőrzése
  • Árak karbantartása, EKÁER folyamatok kezelése
  • Fuvarok, anyagszállítás szervezése, vám ügyintézés előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (magabiztos kommunikáció szóban és írásban)
  • Felhasználói szintű stabil számítógépes ismeretek
  • Precíz, strukturált munkavégzés, kommunikatív személyiség

Előny:

  • Sprinkler szakterületen szerzett tapasztalat
  • Épületgépész ismeretek
  • Német nyelvtudás
  • Beszerzői területen szerzett tapasztalat
  • Építőiparban szerzett tapasztalat

 Amit cégünk kínál:

  • Rendezett alkalmazotti munkaviszony egy stabil hátterű, növekvő, nemzetközi vállalatnál
  • Bér megegyezés szerint
  • Munkavégzés kollegiális, támogató légkörű csapatban
  • Mobiltelefon

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát, a végzettséget igazoló bizonyítvány másolatát a fizetési igény és a legkorábbi munkába állás időpontjának feltüntetésével mielőbb juttassa el.

Minimax Hungária Kft., H-1138 Budapest, Madarász Viktor u. 47-49., www.minimax.co.hu

Budapest
Full time
1 year

Published on 29.02.2020