BESZERZŐ

A HABI Kft. Alkatrész Kereskedelmi Hálózata dinamikus csapatába, önálló döntéseket hozni képes munkatársakat keres

BESZERZŐ

pozícióba.

Versenyképes alapfizetés és teljesítménybérezés, cafeteria, útiköltség térítés, korszerű munkakörnyezet, éves projekt bónusz

Főbb feladatok:

  • beszerzési források felkutatása
  • új beszerzési kapcsolatok létesítése
  • belföldi és külföldi árubeszerzés
  • nemzetközi kapcsolatépítés és kapcsolattartás
  • beszállítói tárgyalások és tenderek levezetése

Szükséges:

  • felsőfokú műszaki vagy közgazdasági végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • beszerzésben vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • második idegen nyelv ismerete
  • mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete

Munkavégzés helye: Kiskunhalas

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét 2021. május 20.-ig várjuk.

BESZERZŐ

Kiskunhalas, 6400 Magyarország
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 03.05.2021