Beszerző

Debreceni élelmiszeripari cégünk keresi leendő munkatársát az alábbi munkakörbe

Beszerző

Feladatok:

  • Alapanyagok beszerzése és a bejövő logisztika szervezése a vevői igényekkel összhangban
  • A vevő igényeinek megfelelően az anyagok újrarendelése és az anyagkészlet napi folyamatos nyomonkövetése.
  • Vállatirányítási rendszer ismerete, használata
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal angol nyelven
  • Megrendelések beérkezésének szabályozása a készletszint optimális szinten tartása céljából
  • Logisztikai költségek optimalizálása, szállítmányozókkal történő napi kapcsolattartás
  • Beszállítói reklamáció indítása a minőségügyi osztály közreműködésével
  • Eszkalációs folyamat betartása, fizetési határidők kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív Angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek: MS Office
  • Csapatmunka, rugalmas munkavégzés, pontosság precízítás,döntésképesség

Előny:

  • Élelmiszer beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Áruszállításban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Megbízható és fejlődő cég,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fiatalos környezet,
  • Utazási költségtérítés.

Beszerző

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
2 years
Bachelor

Published on 04.02.2021