Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.

Operatív beszerző

munkatársat keresünk.

Miért minket válasszon?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Innovatív, nemzetközi csapat része lehet.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségeket biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális csapat része lehet.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • Termeléshez szükséges anyagok biztosítása külföldi és magyar beszállítóktól.
  • Napi szintű kapcsolattartás beszállítókkal, belső társterületekkel.
  • Logisztikai folyamatok fejlesztése beszállítókkal.
  • Meghatározott készletezési célok elérése.
  • SAP törzsadatok folyamatos kezelése.

Mit várunk el Öntől?

  • Felsőfokú szakirányú végzettséget.
  • Beszerzési, anyaggazdálkodási, terméktechnológiákban szerzett tapasztalatot.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudást.
  • 2-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalatot (elsősorban logisztikai területen).

Mi jelent előnyt?

  • Logisztikai szakirányú végzettség.
  • Német nyelvtudás.
  • SAP R3 ismeret.

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.

Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
2 years
Bachelor

Published on 30.09.2020