Similar jobs like this one

BESZERZŐ (16-1159)
pozícióba.

Nemzetközi, FMCG területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZŐ

(16-1159)

pozícióba.

Feladatok:

  • Élelmiszeripari alapanyagok beszerzése,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • Új beszállítók felkutatása,
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés,
  • Költségcsökkentési akciók végig vitele,
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (a gazdasági, logisztikai szakirányú képesítés előnyt jelent),
  • Élelmiszeripari alapanyagok beszerzésében szerzett néhány éves munkatapasztalat,
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil, nemzetközi háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1159”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu