BESZERZÉSI VEZETŐ

Milyen feladatok várnak Önre?

  • A beszerzési csapat vezetése
  • Keretszerződések előkészítése
  • Piaci árak figyelése, értékelése, döntéshozás
  • Reklamáció kezelés
  • Készletgazdálkodás (Megfelelő egyensúly elérése)
  • Konszignációs készletek kezelése
  • Új kapcsolatok felderítése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki csapat új igényeinek feldolgozása és végrehajtása
  • A raktárvezető, és a raktári dolgozók irányítása

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?

  • Legalább 5 éves, stratégiai beszerzésben szerzett vezetői tapasztalat, gyártó környezetben
  • Legalább középfokú német és angol nyelvtudás (tárgyalóképes német nyelvtudás esetén az angol alapfok az elvárás)
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Jó szervező és kommunikációs készség
  • Precíz, hatékony munkavégzés, mind önállóan, mind csapatban
  • Fiatalos gondolkodás
  • Újdonságokra való nyitottság
  • Probléma megoldó képesség
  • Lojalitás

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?

  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér + Cafeteria juttatás
  • Célprémium
  • Rugalmas munkaidő + heti 2 nap home office lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Mezőtúr

Jász-Nagykun-Szolnok
Full time

Published on 16.10.2020