Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat senior beszerzőként vagy stratégiai beszerzőként multinacionális hátterű termelő vállalatnál
  • Alumínium fólia/tekercsek, alumínium csomagolóanyagok/akkumulátor alapanyagok beszerzésében szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Proaktív hozzáállás, ambiciózus személyiség
  • Koreai betanulás vállalása (várhatóan 1 /max. 2/ hónap időtartamban)
  • Zöldmezős beruházáshoz kötődő tapasztalat előny
  • Tanulási hajlandóság (termelés tervezés)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú rugalmasság, utazási hajlandóság
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Office Suite /Word, PowerPoint, Outlook és Excel/)
  • ERP ismeret (SAP kifejezetten előny)

Feladatok:

  • Alapanyag beszerzés Ázsiából, beleértve az alumínium fólia/tekercsek beszerzését
  • Új alapanyag beszállítók felkutatása az  EU-ban
  • Kapcsolattartás a koreai anyacéggel
  • Árajánlatok bekérése és összehasonlítása
  • A HQ politikája szerinti szállítási szerződések előkészítése
  • Mintadarabok begyűjtése és vizsgálata a minőség biztosítása érdekében
  • Megrendelések nyomon követése, készletellenőrzés
  • Beszállítói adatok folyamatos frissítése
  • Beszállítók értékelése az aktuális beruházási igények figyelembe vételével
  • Szoros együttműködés a pénzügyi csoporttal és más társosztályokkal

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, karrierlehetőség

A munkavégzés helye:

Környe (Tatabányai Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Tatabányai Ipari Park egyik zöldmezős beruházásához toboroz új munkatársat beszerzés és termeléstervezés területére.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20 915-6641-es mobilszámon!

Beszerzési specialista - Környe

Környe, 2851 Magyarország
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 30.06.2020