Pozíció leírása / Job description

Esztergomban működő autóipari alkatrészeket és elektronikai eszközöket gyártó partnerünk minőségügyi és logisztikai csapatába keresem beszerzési referens kollégájukat. Ha komplex feladatokra és stabil vállalati háttérra vágysz, akkor jó helyen keresel! Egyeztessünk a részletekről!

beszerzési tevékenység lebonyolítása

költségvetés és tervfeladatok kalkulálása, nyomonkövetése

a vállalati célkitűzések és tervfeladatok támogatása beszerzési oldalról

beszállítói partnerekkel való kapcsolattartás, szerződések felülvizsgálata

alapanyagigény-előrejelzés készítése

gyártási terv követése, együttműködés a társosztályokkal

adatbázisok kezelése és karbantartása (beszállítók, alapanyagok, szerszámok, alkatrészek)

folyamatos minőségügyi egyeztetés vállalaton belül

megrendelések (PO) összeállítása, nyomonkövetése, visszaigazolások kezelése

beszállítói számlák ellenőrzése

beszerzéshez kapcsolódó kimutatások és jelentések készítése

részvétel a készletleltárokban

együttműködés a japán tanácsadókkal

Kaizen és 5S szerinti munkavégzés

Elvárások / Requirements

legalább középfokú műszaki végzettség (előnyt jelentenek a felőfokú tanulmányok)

releváns területen szerzett tapasztalat

aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban is

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

erős Excel tudás

proaktív, precíz hozzáállás

megbízható és önálló munkavégzés

Amit nyújtunk / Benefits

versenyképes alapbér

cafeteria, bónusz

munkavégzési eszközök

stabil multinacionális vállalati háttér

összetartó, támogató csapat

ingyenes céges buszjárat Nyergesújfalu irányából

Randstad Hungária Kft. logó

beszerzési munkatárs

Esztergom
Full time

Published on 15.04.2021