Beszerzési koordinátor

"URBS PRO PATIENTE" Közhasznú Nonprofit Kft.

munkatársat keres

Feladat:

  • beszerzési feladatok magasfokú menedzselése
  • beszerzési eljárások lebonyolítása (árajánlatok bekérése, összesítése)
  • szerződéskötések előkészítése
  • közbeszerzési eljárások lebonyolításának előkészítése
  • kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • iratok, dokumentumok kezelése, tárolása, iktatása
  • anyagbeszerzés, a cég külső logisztikájának szervezése
  • részvétel a cég belső logisztikájának működtetésében
  • szállítási feladatok operatív szintű koordinálása
  • raktárkészlet figyelése és a megfelelő anyagmennyiség biztosítása
  • a tervekben lévő határidők betartása

Pályázati feltételek:

  • min. középfokú végzettség
  • kiváló fogalmazási készség, priorizálási képesség
  • terhelhetőség, precizitás, alaposság és megbízhatóság
  • jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • felhasználói szintűnél erősebb számítástechnikai ismeretek (word, excel. outlook)
  • érvényes vezetői engedély, saját gépkocsi

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • közbeszerzési tapasztalat

Foglalkoztatás jellege: Munkaviszony teljes munkaidőben.

 Jelentkezéshez csatolandó:

  • szakmai életutat bemutató önéletrajz
  • végzettséget igazoló okiratok másolata
  • beleegyező nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok kezeléséről

Munkavégzés helye: Budakalász, Pomáz

Az állás elbírálást követően azonnal betölthető.

Bérezés megegyezés szerint.

Budakalász
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-03-14