Beszerzési gyakornok

A Sanofi nemzetközi vállalatként vezető szerepet tölt be az élettudományok terén. A magyarországi Sanofi évszázados hagyományaira és nemzetközi hátterére építve, közel 2000 munkatársával elkötelezetten dolgozik a magyar emberek egészségéért. Szeretnél Te is részese lenni ennek a csapatnak?   A jelenleg kialakult egészségügyi helyzetben is számítunk a jelentkezésedre. Skype interjú, a munkahelyen gondos odafigyelés és adott esetben, vezetői engedéllyel otthoni munkavégzési lehetőség vár a betanulás után. Feladatok:

  • Beszerzési osztály adminisztratív támogatása
  • Adatok frissítése a vállalati rendszerben
  • Beérkező kérelmek kezelése, partnerekkel való együttműködés
  • Beszerzéssel kapcsolatos projektek támogatása
  • SAP-ban való rögzítés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos Microsoft Office ismeretek
  • Erős középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig heti 20-25 órában vállalható gyakornoki állás
  • Otthonról is végezhető
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1750 Ft-os órabér
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég működésébe
  • Skype interjú
  • Vezetői engedéllyel otthoni munkavégzés lehetősége
  • Szakmai fejlődési lehetőség, fiatalos csapat, jó hangulat
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Változatos feladatok valós felelősségi körrel

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Miskolc
Part time

Published on 16.10.2020