Beszerzési és logisztikai vezető

Ref.: INTS/9/412

Feladatok:

  • A termelési, üzemviteli tevékenység zavartalan biztosításához szükséges, megfelelő minőségű és mennyiségű áruk/anyagok határidőre szükséges beszerzéshez kapcsolódó tevékenységek és anyagáramlások összehangolása, tervezése, irányítása és szabályozása
  • Az értékek, a minőség megőrzését biztosító optimális raktározási és logisztikai műveletek, tevékenységek irányítása
  • A társaság által gyártott hatóanyag és készgyógyszer árualapnak belföldön és világpiacon történő elhelyezésének szervezése, irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű üzleti angol nyelvismeret
  • 15 év szakterületen eltöltött, releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • Gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari felsővezetői szakmai tapasztalat előnyt jelent

Ajánlatunk:

  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Tiszavasvári

Tiszavasvári, 4440 Magyarország
Full time
Bachelor
Master

Published on 27.11.2020