Beszerzési csoportvezető - Fejér megye

Főbb feladatok:

    • Kiemelt, nagy értékű és/vagy komplexitású beszerzési eljárások önálló pályáztatása
    • Szakmai egyeztetések a társterületekkel
    • Kezeli és felügyeli az éves indirekt beszerzési terv végrehajtását
    • A meghatározott megtakarítási célok teljesítése, anyagellátás biztosítása
    • Piaci elemzések készítése
    • Árajánlatok, benchmarkok és beszerzési adatok összeállítása
    • Alapanyagok és beépülő alkatrészek beszállítóinak kiválasztása
    • A beszerzési csoport irányítása, motiválása
    • Fejleszti és működteti a vállalat belső beszerzés vonatkozású keretrendszerét
    • Helyi szolgáltatók kiválasztása
    • SAP adatok folyamatos karbantartása

    Elvárások:

    • Releváns felsőfokú végzettség (diploma)
    • Termelő cégnél szerzett legalább 10 éves szakmai tapasztalat beszerzési területen (termelési és nem termelési anyagok beszerzése területén egyaránt)
    • Tapasztalat stratégiai beszerzőként, beszerzési (csoport)vezetőként előny
    • Legalább 3-5 év autóipari tapasztalat
    • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Proaktív személyiség
    • SAP ismeret

    A munkavégzés helye:

    Fejér megye

    A jelentkezés módja:

    Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 02962@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

    A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

    (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

    (Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

    (Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

    Fejér
    Full time

    Published on 10.05.2021