Feladatok:

  • Az indirekt beszerzési csapat munkájának szervezése és irányítása
  • Együttműködés a német és angol nyelvű központi kollégákkal a beszerzési folyamatok tekintetében
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésében
  • A csapat munkájának folyamatos felügyelete, valamint javító intézkedések bevezetése
  • Kimutatások, beszámolók készítése és azok prezentálása
  • A társosztályokkal való szoros együttműködés segítése
  • Az Ariba és SAP-rendszerben a munkájával összefüggő adatok szükségszerű karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség és több éves hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
  • Kiváló szervezési és vezetési ismeretek
  • Tárgyalásszintű angol nyelvtudás
  • SAP, vagy hasonló vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs és gyors helyzetfelismerő képesség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való képesség, rugalmasság

Előny:

  • Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Színes, változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége
  • Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag és a munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, Fejér megyei partneréhez keres beszerzési csoportvezető kollégát!

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombon keresztül!

Beszerzési csoportvezető - Fejér megye

Fejér
Mór, 8060 Magyarország
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 10.08.2020