Főbb feladatok:

  • A beszerzési csoport irányítása, motiválása
  • A beszerzési stratégia kidolgozása
  • Fejleszti és működteti a vállalat belső beszerzés vonatkozású keretrendszerét
  • Kiemelt, nagy értékű és/vagy komplexitású beszerzési eljárások önálló pályáztatása
  • Szakmai egyeztetések a társterületekkel
  • Kezeli és felügyeli az éves indirekt beszerzési terv végrehajtását
  • A meghatározott megtakarítási célok teljesítése, anyagellátás biztosítása
  • Piaci elemzések készítése
  • Árajánlatok, benchmarkok és beszerzési adatok összeállítása
  • Alapanyagok és beépülő alkatrészek beszállítóinak kiválasztása
  • Helyi szolgáltatók kiválasztása
  • SAP adatok folyamatos karbantartása

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség (diploma)
  • Termelő cégnél szerezett legalább 10 éves szakmai tapasztalat beszerzési területen (termelési és nem termelési anyagok beszerzése területén egyaránt)
  • Tapasztalat stratégiai beszerzőként, beszerzési (csoport)vezetőként előny
  • Legalább 3-5 év autóipari tapasztalat
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség
  • SAP ismeret

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát!

Beszerzési csoportvezető - Fejér megye

Fejér
Full time
More than 5 years
Bachelor

Published on 10.08.2020