Beszerzési Csoportvezető

  • Beszerzési stratégia kialakítása, projektek menedzselése,
  • Beszerzési folyamatok hatékony működtetése, fejlesztése,
  • Termelési alapanyagok készletezésének optimalizálása,
  • Új beszállítói lehetőségek, partnerek feltérképezése,
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése,
  • Projektbeszerzési feladatok elvégzésében részvétel,
  • Beszerzési csapat operatív munkájának koordinálása,
  • Szállítói auditokon való részvétel.

Elvárások / Requirements

  • Gazdasági, műszaki vagy logisztikai felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes angol VAGY német nyelvtudás,
  • Legalább 3 éves, releváns szakmai tapasztalat, gyártó, termelő közegben.

Amit nyújtunk / Benefits

  • Megbízható vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés, juttatási csomag,
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, szakmai tréningek biztosítása,
  • Támogató közeg.

Kiskunfélegyháza, 6100 Magyarország
Full time

Published on 18.06.2021