Beszerzési asszisztens

Főbb feladatok:

  • Beszerzési folyamat támogatása
  • Tenderezési folyamat lebonyolítása
  • Promóciók szervezése, adminisztrálása
  • Kategória managementtel való együttműködés
  • Piackutatás és belső elemzések készítése
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel

Szakmai elvárások:

  • 2-3 éves kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Piac- és márkaismeret (főbb gyártók, szállítók, márkák ismerete)
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Kiskereskedelmi láncnál vagy gyártónál szerzett tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek
  • Szakirányú végzettség

Személyi elvárások:

  • Büntetlen előélet
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Csapatjátékos munkaszellem

Munkakezdés időpontja:

  • 2021. április 01.

Várjuk jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva a pontos juttatási csomag, bérigény és a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével.

Fentiek bármelyikének hiányában az álláspályázat kizárásra kerülhet.

Budapest
Pest
Full time
2 years

Published on 23.02.2021