Beszerzési asszisztens

Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.
Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett szörpök, pálinkák és sörök is megtalálhatóak a kínálatunkban. Modern, családias munkakörnyezetben dolgozunk, ahol kiemelt figyelem jut a kollégákra.

Ezúttal

munkakörbe keresünk új kollégát.

Feladatok:

  • a sör beszerző napi munkájának támogatása
  • nemzetközi készletgazdálkodás
  • kapcsolattartás beszállítókkal
  • árurendelés
  • fuvarrendelés
  • számlaellenőrzés
  • kontrolling támogatás
  • esetenként fordítási feladatok

Ilyennek képzeljük az új kollégát:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • középfokú angol nyelvtudása van (a munkanyelve az angol)
  • legalább 3 év hasonló területen/szektorban szerzett tapasztalattal bír
  • felhasználói szintű MS Office (különösen Excel) ismeret birtokában van
  • előnyként értékeljük, ha jövedéki adós ismeretei vannak
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Munkavégzés helye: Budaörs

A jelentkezéseket önéletrajzzal, illetve a bérigény megjelölésével várjuk 2020. július 15-ig.

Budaörs
Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 07.07.2020