Beszámolási szakértő (Budapest)

A Gazdasági üzletág teljes körű számviteli szolgáltatást nyújt, melybe fő tevékenységként a számlák kezelése és könyvelése, a beszámolók elkészítése és az adótanácsadás tartozik. Az üzletág Beszámoló készítés szervezetébe keressük azt a számvitel iránt elhivatottságot érző munkatársunkat, aki szívesen foglalkozna az alábbiakban részletezett feladatokkal mind csapatban, mind pedig önálló munkavégzés keretében.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • havi, negyedéves és éves beszámolók elkészítése, törvényi megfelelőség biztosítása
  • a szakterületét érintő könyvelések, elszámolások ellenőrzése, korrekciója (különösen készlet elszámolás, költség felosztás területén)
  • az egyes főkönyvi számlákról analitikák, leltárak készítése
  • a könyvvizsgálat, illetve hatósági és belső ellenőrzések operatív támogatása, szükséges adatszolgáltatások elkészítése
  • részvétel a számviteli folyamatokat érintő szabályzatok kidolgozásában
  • szakértői szerep betöltése a különböző projektekben, a projektek számviteli vonatkozásainak kezelése
  • előterjesztések és szerződések számvitel szakmai szempontú véleményezése, a megrendelő társaságok számvitel szakmai támogatása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség (diploma megléte)
  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói gyakorlat, MS Excel magas szintű felhasználói ismerete
  • a szakterületre vonatkozó törvények, jogszabályok naprakész ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • rendszerszemlélet
  • elemző, analizáló, szintetizáló képesség
  • jó problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontúság

Előnyként értékeljük

  • mérlegképes könyvelői regisztráció
  • SAP modulok ismerete, kiemelten FI, CO, MM, PM, PP

Amit ajánlunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • széleskörű juttatási csomag
  • képzési lehetőség
  • bruttó bér 4 %-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • vasúti utazási igazolvány
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • rugalmas munkarend

Munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozott idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Molnár Imre +36 (30) 405 0165
2020. október 10.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Budapest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 23.09.2020