Beszállítói minőségbiztosítási mérnök - elektronika

Automotive Industry – IATF – SQE

Az Ön új cége

Nemzetközi autóipari partnercégünk a termelési volumen folyamatos növekedésének köszönhetően új munkatársat keres beszállítói minőségbiztosítási csapatába.

Feladatai az új pozícióban:

  • Beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás
  • Szükség esetén reklamációk kezelése, eszkalációs folyamat koordinálása
  • Beszállítói auditok végrehajtása
  • Új alapanyagok jóváhagyása, beszállítói bemintázási folyamat felügyelete
  • Alapanyag vonatkozású zárolások, zárolt raktár készletek nyomon követése

Mire van szüksége a sikerhez

A pozíció betöltéséhez mindenképpen szükséges a felsőfokú műszaki végzettség és a magabiztos angol / német nyelvtudás megléte. Emellett fontos, hogy a pályázó rendelkezzen autóipari minőségbiztosításban szerzett, minimum 3 év tapasztalattal és legyen gyakorlata beszállítók auditálásában.

Mire számíthat partnerünktől

A vállalat a versenyképes juttatási csomag mellett számos más dolgot kínál. Lehetősége lesz egy magasan automatizált környezetben dolgozni, ahol folyamatosan világszínvonalú technológiák segítségével végezheti a munkáját. A bejárás költségeit teljes mértékben igyekeznek fedezni, továbbá cafeteriára és éves bónuszra is számíthat.

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol önéletrajzát.

Nógrád megye
Full time

Published on 19.01.2021