Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson.

Beszállító támogató mérnök

pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért lesz ez jó döntés?

  • Szakmailag kiemelkedő csapat része lehet.
  • Nemzetközi szinten magas színvonalú technológiai hátteret biztosítunk.
  • Folyamatos szakmai, egyénre szabott képzéseket nyújtunk.
  • Prémium és bónuszrendszer mellett kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot kínálunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • A beszállítóktól eredő minőségi problémák aktív megoldása, a széria biztosítása és a készletek javításának megszervezése.
  • Javítóintézkedések kidolgozása és bevezetése a beszállítóknál.
  • A költségek érvényesítése a beszállítók felé, költségmenedzsment.
  • Beszállítók folyamatos fejlesztése és a vállalat beszállítói rendszerébe történő beillesztése.
  • Együttműködés a társgyárakkal és azok szakmai szervezeteivel.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, azok auditálása és értékelése.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú műszaki végzettséget.
  • 3-5 év minőségmenedzsment és/vagy ipari, gyártókörnyezetben szerzett tapasztalatot.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudást.
  • Beszállítókkal kapcsolatos együttműködési tapasztalatot, minőségmenedzsment vagy beszerzés vagy logisztikai területekről.
  • Megoldásorientált gondolkodásmódot.

Mi jelent előnyt?

  • Projektvezetési ismeretek.
  • SAP- és integrált vállalatirányítási rendszerek használatában szerzett tapasztalat.
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete.
  • Folyamataudit területén szerzett tapasztalat.
  • Belső auditori képesítés.
  • Gépészmérnök végzettség.
  • Minőségügyi technikák ismeretét (8D, CP, APQP, FMEA, PPAP).
  • Német nyelvtudás.

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.

Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 04.05.2021