Claas Hungária Kft.

Várjuk Önt Magyarország legnagyobb mezőgazdasági gépgyártó vállalatánál Törökszentmiklóson,

Operatív Beszerzés vezető

pozícióba keresünk új munkatársat!

Miért lesz ez jó döntés?

  • Magas színvonalú nemzetközi technikai hátteret biztosítunk.
  • Innovatív logisztikai csapat része lehet.
  • Folyamatos, egyénre szabott fejlődési lehetőségeket biztosítunk.
  • Nemzetközi, multikulturális csapat része lehet.
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatási csomagot nyújtunk.

Mik lesznek a feladatai?

  • Anyagellátás biztosítása szériagyártás részére.
  • Operatív beszerzési szervezet vezetése költségfelelősséggel együtt
  • Szoros kapcsolattartás beszállítókkal és beszállítói logisztikai teljesítmény szisztematikus fejlesztése
  • Raktárkészlet és az ehhez kapcsolódó forgási sebesség folyamatos figyelemmel kísérése és fejlesztése
  • Beszerzéshez kapcsolódó logisztikai költségek figyelemmel kísérésre és optimalizálása
  • A terület hatékonyságának folyamatos fejlesztése, teljesítmény és költségjellegű KPI célok elérése
  • Projektek vezetése nagyobb folyamatfejlesztési lépések részeként
  • Folyamat és kapcsolódó SAP ismeretek biztosítása a felelősségi körbe tartozó munkavállalók számára
  • Aktív részvétel SCM stratégia és roadmap megvalósításban
  • Stratégiai Beszerzés tevékenységének támogatása szakterületi inputokkal

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú mérnöki vagy gazdasági végzettséget
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalatot logisztikai vagy kapcsolódó területen
  • Szolgáltatói, vevő központú szemléletet
  • Gyakorlatorientált feladatmegoldást
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudást
  • ERP rendszer Material Management területének alapos felhasználói szintű ismerete
  • MS-Excel és MS-PowerPoint magas szintű használatát
  • Projektek vezetésében szerzett tapasztalatot

Mi jelent előnyt?

  • Logisztikai területen szerzett végzettség
  • LEAN ismeret
  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás

Magyarország legnagyobb, több mint 20 éves múlttal rendelkező mezőgazdasági gépgyártó vállalata a CLAAS Hungária Kft. 1997 óta működik Törökszentmiklóson, és az évek során a Csoport vágóasztalok és a vágóasztal-szállító kocsik kompetenciaközpontjává vált, ahol naponta közel 900 kolléga dolgozik együtt a mindennapi sikerekért.

Fontos számunkra a

  • tradíció,
  • minőség,
  • megbízhatóság,
  • perspektíva.

Hiszünk az

  • innovációban,
  • kutatás-fejlesztésben,
  • nemzetközi felelősségben,
  • hatékonyságban,
  • megújulási képességben.

Operatív Beszerzés Vezető

Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 06.08.2020