Bérszámfejtőt keresünk

A jövőre 30 éves Megbízónk könyvelő- és adótanácsadó iroda új bérszámfejtőt keres csapatába.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Legalább középfokú szakirányú végzettség (bér- és TB-ügyintézői)
• Legalább 3-5 éves, bérszámfejtő munkakörben szerzett tapasztalat
• Munkajogi- és adótörvények naprakész ismerete
• T201T formanyomtatvány ismerete
• ÁNYK formanyomtatvány kitöltő ismerete
• Adótanácsadási képesség
• Osztalékszámítási módok ismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Gyakorlatias, precíz, rugalmas és önálló munkavégzésre való képesség
• A ügyféllel való jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
• Idegennyelv-tudás nem elvárás

Főbb feladatok, munkák:

• Munkabérek (havi bér, műszak- és túlóra pótlékok) elszámolása, számfejtése
• Havi járulék- és adóbevallások, önellenőrzések, statisztikai adatszolgáltatások elkészítése
• Tb ügyintézés (táppénz, csed, gyed elszámolás, statisztika)
• A munkavállalók napi jelenléti adatainak az ellenőrzése, beléptetésének és kiléptetésének ügyintézése, dokumentumok kezelése
• Betegállományok, ellátások számfejtése
• Letiltások, családi, adó és személyi kedvezmények rögzítése
• Pótlékok meghatározása, elszámolása
• Év végi feladatok, nyilatkozatok, SZJA bevallás készítése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel
• Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok, statisztikák készítése

Előnyök:

• Könyvelőirodában szerzett munkatapasztalat
• Hessyn bérszámfejtő-program ismerete
• Gazdasági területen szerzett diploma

Budapest
Full time

Published on 30.06.2020