BÉRSZÁMFEJTŐ, ÜZEMI ADMINISZTRÁTOR

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A húsüzemi dolgozók munkaidő nyilvántartási rendszerének vezetése, adminisztrálása, fejlesztése, együttműködve az üzemi  vezetéssel, a vállalati központtal, valamint a vállalat csoport központi egységeivel,
  • A havi munkadíjak, pótlékok, egyéb díjazások számfejtése,
  • A munkavállalók munkaügyi és humán adminisztrációs ügyeinek kezelése, a vállalat csoport központjának támogatásával,
  • Részvétel az üzemi szállítói számlák kezelésében,
  • Részvétel az általános üzemi adminisztrációban.

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Érettségi és mellette közgazdasági szakképzettség, vagy bérügyintézői, illetve ezzel rokon szakmai képzettség megléte,
  • 1 éves tapasztalat bérszámfejtési területen,
  • Önállóság, dinamizmus,
  • Felhasználói szintű PC ismeretek, (Word, Excel)
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt.

Mit nyújt számodra a cég?

  • Fiatalos csapat, megújult irodai környezet,
  • Biztos anyagi hátterű munkáltató,
  • Megegyezés szerinti jövedelem, éves bónusz/mozgóbér, béren kívüli juttatás,
  • Fejlődési lehetőség a központi HR szervezet segítségével.

Mi jelenthet előnyt számodra jelentkezésed során?

  • Számítógépes ismeretek,
  • Helyismeret,
  • Nádudvar, illetve annak vonzáskörzetében való lakhely.

Munkavégzés helye:

  • Nádudvar

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hajdú-Bihar
Full time

Published on 05.11.2020