Bérszámfejtő és TB ügyintéző munkatársat keresünk

Megbízónk immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégük jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra Dunakeszi telephellyel: Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Bér és TB ügyintézői, legalább középfokú végzettség
• Minimum 1-2 év Bérszámfejtési tapasztalat
• Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete

Főbb feladatok, munkák:

• Havi munkabérek számfejtése, előkészítése utalásra, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése
• Megbízási díjak és külföldi napidíjak számfejtése
• Szabadságok nyilvántartása
• Jelenléti ívek ellenőrzése
• Munkaügyi adminisztráció
• Adminisztratív, irodai feladatok
• Munkavállalók be- és kiléptetése
• Munkavállalók személyi anyagainak karbantartása
• Közreműködés és együttműködés a HR terület ügyintézőivel a munkaügyi dokumentációk kezelésében
• Havi, negyedéves, éves zárási munkálatok, kötelező bevallások, jelentések összeállítása

Előnyök:

• TB kifizetőhelyi tapasztalatod
• Nexon bérprogram ismereted
• Bérszámfejtési tapasztalatod

Dunakeszi, 2120 Magyarország
Full time

Published on 20.11.2020