BÉRSZÁMFEJTŐ

Megbízónk nemzetközi autóipari cégcsoport magyarországi több mint 400 fős gyáregységébe a következő feladatok ellátására keresünk alkalmas jelölteket:

Munkavégzés helye: Kecskemét

A pozíció jellege: Határozott idejű ( 24 hónapos) munkaszerződés, a hosszabbítás lehetőségével

Feladatok:

  • Bérszámfejtés előkészítés, szoros együttműködés a bérszámfejtő vállalattal
  • A kifizetések és egyéb szükséges adatok nyilvántartása;
  • Új belépőkkel, kilépőkkel kapcsolatos munkaügyi feladatok
  • Beléptető rendszer/időadatok kezelése, korrekciózása
  • Adatszolgáltatások, kimutatások és statisztikák készítése
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Napi kapcsolattartás és reklamációkezelés a dolgozókkal

Elvárások:

  • Bérszámfejtési és/vagy TB ügyintéző végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat min. 2-3 év
  • Kitűnő problémamegoldó és szervezési képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló Excel ismeret
  • társalgási szintű nyelvtudás

Amit Megbízónk ajánl:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Nemzetközi cég, nagyvállalati kultúra
  • Képzési lehetőségek

Ha az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el válaszlevélben a magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Üdvözlettel:
István

Vancsa István ügyvezető partner A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft. 8000 Székesfehérvár Budai út 9-11.

Looking for the Best.....JOBMAX

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
1 year
Bachelor

Published on 05.06.2020