Bérszámfejtési és tb ügyintéző

A NYÍRSÉGVÍZ Zrt.

munkakörben munkatársat keres

Stabil hátterű, fejlődési lehetőséget biztosító, a generációs és családbarát igényekhez jól illeszkedő társaságunk bérszámfejtési és tb ügyintéző munkatársat keres

Alkalmazási feltétel:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Releváns OKJ-s végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat kifizetőhelyi tb és bér területen
  • Logikus gondolkodás és önálló munkavégzés
  • Törvényi előírások ismerete
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete

A munkakörben ellátandó feladatok:

  • Személyügyi adatbázis kezelése
  • Bérszámfejtéshez adatok összekészítése
  • Munkaügyhöz, bérszámfejtéshez és tb-hez kapcsolódó adatok, dokumentációk, nyilvántartások naprakész vezetése
  • Bérszámfejtési, munkaügyi és tb-kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatások, bevallások elkészítése
  • Munkaügyi adminisztráció ellátása, munkáltatói igazolások kiadása
  • Az élőmunka ráfordításokhoz kapcsolódó ad-hoc riportok, beszámolók, elemzések, prezentációk készítése a megfelelő döntéshozatal megalapozása érdekében

Előnyt jelent:

  • A „Piramis” program ismerete

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Beadandó pályázat jelöléseBér és tb ügyintéző

A pályázatokat magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajz formájában végzettségekkel, képesítésekkel, gyakorlati/munkatapasztalatokkal kérjük benyújtani.

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 24.07.2020