Bér-, Munkaügyi Vezető

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.
A nemzetközi nagyvállalat 10000+ szakemberével 4 kontinens több mint 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.
Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

(Váci munkavégzés)

FELADATOK
Stratégiai Felelősségi kör:

  • 4 fős belsős bér,- TB,- és munkaügyi csapat vezetése
  • 700 fős munkatársi állományhoz kapcsolódó teljeskörű bér,- TB,- és munkaügyi vonatkozású feladatok végrehajtásáért való felelősség ( 3 jogi entitás)
  • belső tanácsadói szerepkör betöltése bér,- munkaügy területén, támogatás HRBP-k és Szakmai Vezetők részére
  • munkaügyi oktatások megtartása az operatív szervezetben dolgozó vezetők részére

Operatív Felelősségi kör:

  • naprakész bérszámfejtés, folyamatos táppénz számfejtés,
  • határidős munkák elvégzésének betartása, törvényi követelményeknek való megfelelés követése
  • hatósági adatszolgáltatás maradéktalan végrehajtása, könyvvizsgálati ellenőrzésen való képviselet és megfelelés,
  • munkaügyi nyilvántartások hiánytalan meglétének biztosítása,
  • bevallások, önellenőrzési jegyzőkönyvek készítése, utalások előkészítése,
  • főkönyvi feladás, és hóvégi számfejtés ellenőrzése
  • dolgozói reklamációk, kérdések kezelése, hatékony kommunikációs csatornák működtetése
  • riportok, kimutatások, táblázatok készítése a HR Vezető és az ügyvezető felé elemzés és döntéselőkészítés céljából

Közvetlen felettese a magyarországi HR Vezető

AMIT KERESÜNK

  • felsőfokú végzettségű
  • legalább 8-10 éves bér,- munkaügyi területen szerzett tapasztalattal rendelkezik ebből 2-5 év vezetői
  • magabiztos az MS Office (különösen Excel), bérszámfejtési program ismerete
  • munkajogi, adózási és társadalombiztosítási jogszabályokat naprakészen ismeri
  • feladat, eredmény és célorientált személyiség, proaktív hozzáállású
  • folyamatfejlesztésben, hatékonyság javításban gondolkodik
  • Coach típusú vezetői szemléletű

AMIT KÍNÁLUNK

  • most felállt 4 fős összetartó csapat szakmai vezetése
  • időnként home office munkavégzésre lehetőség
  • mobiltelefon (magánhasználatra is), laptop, bejárás támogatása
  • versenyképes alapbér
  • cafeteria (havi br. 65.000 FT)
  • 2,5 havi éves elérhető bónusz a keret célok elérése esetén
  • kockázati életbiztosítás

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérünk, hogy fizetési igényed megjelölésével küldd el önéletrajzod.

Vác, 2600 Magyarország
Budapest
Full time
5 - 10 years of experience

Published on 2020-03-03