Bér- és TB ügyintéző

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • TB kifizetőhelyi ellátások számfejtése
  • Hatóságok (NAV, OEP stb) felé be- és kijelentések, havi bevallások összeállítása
  • Bérszámfejtés, TB adatlapok vezetése
  • Jogszabályban meghatározott és egyéb statisztikák és adatszolgáltatások teljesítése
  • Dokumentumok pontos kezelése, irattárazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Precíz munkavégzés (hibás teljesítményt nem tudunk értékelni)
  • Szakirányú végzettség, bér és TB ügyintéző/szakügyintézői képesítés
  • Bér- és TB számfejtés területén szerzett, legalább 2-3 éves tapasztalat
  • TB és munkajogszabályok átfogó és naprakész ismerete.
  • Feladatorientáltság, elkötelezettség a munkakör felelős betöltésére
  • Megbízható felhasználói szintű számítógépes ismeretek (bérszámfejtő programok, Excel)
  • Határozottság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Bér 1x1 program ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem
  • Munkába járás támogatás
  • Céges telefon
  • Biztos hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható minőségi jövedelem
  • Valós szakmai előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: 6115 Kunszállás, Móra Ferenc utca 10/AB

Kunszállás, 6115 Magyarország
Bács-Kiskun
Full time
2 years
Vocational school

Published on 04.09.2020