Bér- és TB ügyintéző

Hazai tulajdonú cégcsoportunk magán egészségügyi intézetébe budapesti munkavégzésre keresünk munkatársat

Főbb feladatok:

  • Bérelszámolás, TB feladatok ellátása, egy és többműszakos munkaidőkeretben foglalkoztatottak részére
  • Személyügyi adatbázis naprakészen tartása
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
  • A béren kívüli juttatásokra vonatkozó nyilvántartások vezetése, ezzel kapcsolatos adatszolgáltatás
  • Ki-, és belépéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Munkáltatói igazolások, adóigazolások kiadása
  • Jogszabály változások követése
  • Adóbevallások, NAV nyomtatványok elkészítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, diákmunka kölcsönzőkkel, társosztályokkal és a hatóságokkal
  • Egyéb HR adminisztrációs feladatok

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Nexon bérszámfejtési szoftver ismerete
  • MS Excel és MS Outlook felhasználói szintű használata
  • Min. 5-7 év bérszámfejtési tapasztalat
  • Társadalombiztosítási ügyintézői végzettség és teljeskörű kifizetőhelyi tapasztalat
  • Mt. és TB. jogszabályok naprakész ismerete
  • Önállóság, terhelhetőség, rugalmasság
  • 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői / szakelőadói végzettség
  • Adó és TB jogszabályok naprakész ismerete
  • Nagyfokú precizitás, diszkréció
  • Microsoft Office használat (Excel magabiztos, magas szintű ismerete)
  • Önálló munkavégzés, kezdeményező készség
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

A meghirdetett pozícióra történő jelentkezéshez kérjük csatolja bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzát.

Budapest
Full time
5 - 10 years of experience
Vocational school

Published on 2020-02-27