AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk piacvezető autóipari beszállító vállalat, mely visszapillantó tükrök és kamerarendszerek gyártásában piacvezető vállalat.

Bővülő csapatukba keresünk az alábbi munkakörbe kollégát:

Bemintázási koordinátor

Munkavégzés helye: Túrkeve

Feladatok:

  • Új termék bevezetésénél, termékváltozásnál a vevői jóváhagyáshoz szükséges dokumentáció összegyűjtése, előkészítése és benyújtása
  • Termék / alapanyag változások nyomon követése
  • Mintadarabok gyártásának, kiküldésének ügyintézése
  • A változásokról a vevő értesítése, a szükséges jóváhagyások beszerzése
  • Aktív részvétel az új termékek bevezetésének folyamatában
  • Vevőkkel való folyamatos kommunikáció főleg írásban
  • A jóváhagyási folyamat nyomon követése
  • Termékéletrajz vezetése
  • A vevői portál rendszeres frissítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az érintett társosztályokkal

Elvárások:

  • Érettségi, műszaki végzettség előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó rendszerezési és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, proaktivitás
  • Megbízhatóság, alaposság

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, karácsonyi bónusz
  • Albérlet támogatás akár 35 000 Ft
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Get Work Trend

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Bemintázási koordinátor - Túrkeve

Túrkeve, 5420 Magyarország
Full time

Published on 31.05.2022