Belső logisztikai folyamatmérnök

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában  vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    versenyképes juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafetéria);
•    folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Te vagy az IGAZI, ha

•    felsőfokú logisztikai vagy műszaki végzettséged van;
•    felhasználói szintű tervező MS Office ismerettel rendelkezel;
•    általános környezet-, egészség- és munkavédelmi ismereteid vannak;
•    kommunikációképes angol nyelv ismereted van;
•    legalább 2 éves logisztikai területen szerzett szakmai tapasztalatod van autóipar területén;
•    analitikus szemléletmód és gyors problémamegoldó képesség jellemez.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    az alvállalkozókkal való szállításokat koordinálja a festett alkatrészek vonatkozásában;
•    tervezés a további sima gyártási folyamatok és a vevők számára történő szállításnak a biztosítása érdekében;
•    naponta irányítsa az ERP alvállalkozó készletét, és szükség esetén vegyen részt a készletek koordinálásában;
•    koordinációs ciklusú megyei készletek;
•    elemezze és állítsa be az állományi különbségeket, és rögzítse a tipikus következtetéseket;
•    hozzon létre hozzárendelt irányítási mutatókat és elemezze őket később a kezelőjével;
•    havi jelentések, nyilatkozatok;
•    részt vesz a 8D csapatban, miután az ügyfelek hátrányos helyzetű állományai találják meg a kiváltó okot. A követelésekkel és a nem megfelelőségekkel (belső) kapcsolatos kérdésekkel foglalkozik;
•    koordinálja és a vezeti a napi belső monitoring találkozót;
•    az összes gyártási folyamat MRP szerinti késleltetéseinek ellenőrzése, értékelése és közzététele, mind belső mind külső;
•    koordinálja az adatok gyűjtését és biztosítja a rendszerbe való beolvasztását az év végi készlet után az összes külső és belső folyamatban;
•    a végleges éves nyilvántartás ellenőrzése alvállalkozókkal;
•    MRP karbantartás.

Munkavégzés helye:  Szolnok

Szolnok
Full time

Published on 08.04.2021