BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • A cég vevőinek, belső vevőinek és külső üzletkötőinek kiszolgálása
  • SAP rendszerben vevői és szállítói rendelések létrehozása, vevőnek való visszaigazolása, szállítói visszaigazolás megkérése, rendelések folyamatos nyomon követése
  • A vevők és a belső vevők zökkenőmentes kiszolgálása, felőlük érkező ajánlatkérések feldolgozása: szállító felkutatása, szállítótól való árajánlatkérés, vevői ajánlat elkészítése
  • Aktív támogatás az optimális raktárkészlet meghatározásához, a készletgazdálkodáshoz
  • Vevőinkkel és szállítóinkkal történő kapcsolattartás és kommunikáció
  • Belső értékesítés, külső értékesítő kolléga háttértámogatása

Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség, vagy műszaki beállítottság
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzési képesség

Előny:

  • Műszaki egyetem vagy főiskola
  • Néhány éves műszaki, illetve értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Alapfizetés+ cafetéria+ 1 év után bónusz
  • Heti egy nap home office lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Stabil, biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest IV. kerület (M0-ás melletti ipari park)

Munkaidő:

  • napi 8 óra rugalmas kezdési időponttal + 1 óra munkaközi szünet

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 20.07.2021