Belső értékesítő

Megbízónk francia hátterű, a világ piacvezető villamossági nagykereskedelemmel foglalkozó vállalkozása, villamossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára.

Csapatukba

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐT

keresünk.

Feladatok

  • Részvétel a telephelyen történő értékesítésben, vevői árajánlatadásban,
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal,
  • A vevők részére folyamatos műszaki- és kereskedelmi támogatás,
  • A kiadott ajánlatok figyelemmel kísérése, szükség esetén újabb alternatív ajánlatok készítése,
  • Vevők gyors, pontos és udvarias kiszolgálása, az áru tételes átadása,
  • Vevői reklamációk kezelése, nyilvántartása.

Elvárások

  • Nemzetközi környezetben szerzett min. 2-3 év értékesítői tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Microsoft Office magabiztos ismerete,
  • Villamos szakképzettség, ill. angol nyelvtudás előny.

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes juttatási csomag (Alapbér, teljesítmény arányos bónuszrendszer),
  • Cafeteria, bejárási támogatás,
  • Folyamatos szakmai képzések.

Dunaharaszti, 2330 Magyarország
Budapest
Full time
2 years
Secondary school

Published on 27.02.2020