Termeléstervező

Japán anyavállalattal rendelkező autóipari termékeket gyártó partnerünk számára keresünk kollégát Termeléstervező pozícióba.

Főbb feladataid közé fog tartozni:

  •         Rövid és hosszú távú gyártási és szállítási tervek készítése
  •         Gyártási eredmények napi szintű nyomon követése, riportálása
  •         Napi kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a gyártással
  •        Anyagmegrendelések kontrollálása, beszállítói kapcsolattartás a gyártervezés alapján
  •         Szállítások támogatása
  •         Szakmai közreműködés projektekben

Amivel rendelkezned kell a munkához:

  •         Gazdasági és/vagy műszaki felsőfokú végzettség
  •          Logisztikai/termelés kontrolling ismeretek (termeléstervezés, anyaggazdálkodás)
  •          Termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzettt 1-3 éves gyakorlat
  •         SAP alapismeret
  •         Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  •          Jó kommunikációs készség
  •         Proaktivitás, csapatmunka

Előnyödre válik:

  •         Autóipari tapasztalat
  •         Intrastat és/vagy vám ismeretek
  •         LEAN szemlélet

Amivel jutalmazzuk tudásod:

  •        Versenyképes bérezés
  •         Egyéb juttatások (cafeteria, átlagon felüli utazási költségtérítés, kedvezményes melegétkezés)
  •        Változatos munka multinacionális vállalati környezetben
  •        Hosszú távú munkalehetőség

Hol is találsz?

  •         Fejér megye

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Fejér
Full time

Published on 12.07.2020