Befektetési tanácsadó/bróker

Magyarország egyik vezető, budapesti székhelyű pénzügyi szolgáltatójához keresünk minimum 1 éves szakmai tapasztalattal, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező munkatársat, felődési lehetőséggel teli szakmai feladatok ellátására

Befektetési tanácsadó / bróker

munkakörbe.

Feladatok:

  • Befektetési tanácsadás nyújtása a vállalat ügyfelei, befektetői számára
  • Tőzsdei megbízások teljesítése
  • Portfólió kialakítása és kezelése
  • A tőkepiaci és pénzpiaci folyamatokat figyelemmel kísérése
  • Termékértékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Értékesítésben, pénzügyi tanácsadásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Befektetési terület iránt érdeklődés, esetleg saját portfólió kezelése színtén előny
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontúság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem (versenyképes alapbér + havi jutalék + 50.000 Ft havi cafeteria)
  • Kiváló munkafeltételek
  • Elegáns irodai környezet
  • Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Budapest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 27.02.2020