Az OTP Bank Nyrt.

Befektetési szolgáltatási rendszerek rendszerszervező

munkakör betöltésére munkatársat keres

Ellátandó feladatok:

  • Üzleti specifikációk értelmezése, egyeztetése
  • IT funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, teszt tervek készítése
  • Fejlesztések megtervezése, megvalósításának koordinálása
  • Szervezői tesztelések előkészítése, tesztdokumentáció készítése, tesztelés
  • Az IT rendszerdokumentációk naprakészen tartása
  • Szakmai kapcsolattartás külső szállítókkal
  • Kapcsolattartás az üzleti és különböző IT területekkel

Elvárások:

  • ORACLE és MSSQL adatbáziskezelő / SQL ismeretek
  • Megbízható szervezői, valamint jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Feladatát nagyfokú precizitással végzi
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Befektetési szolgáltatási terület ismertet, értékpapír piac ismerete
  • Több mint 3 év szakirányú tapasztalat

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 21.10.2020