Pozíció leírása / Job description

Magyarország egyik vezető nemzetközi pénzintézetének győri fiókjába keresünk banki tanácsadó munkatársat jelzáloghitelezési területre.

az alábbi feladatok várhatnak Rád:

  • tájékoztatás, tanácsadás, ügyféligény felmérése, értékesítési lehetőségek beazonosítása
  • ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez
  • bankcsoporti termékek értékesítése keresztértékesítés
  •  ügyfél- / külső értékesítési partner akvizíció
  • fióki eredmények eléréshez akciótervek készítése
  • kollégák szakmai fejlesztése, kontroll és folyamatos coaching, teljesítményük és szabályos munkavégzésük ellenőrzése, szakmai fejlődésük nyomon követése, támogatása
  • szabályozásban bekövetkezett változások nyomon követése, munkatársak tájékoztatása
  • kapcsolattartás, szakmai támogatás biztosítása a fiókhoz tartozó ügynökök részére, részvétel ügynöktalálkozók szervezésében
  • ügyfélkockázatok felmérése, bonyolultabb, mélyebb szakmai tudást igénylő hitelügyletek lebonyolítása

Elvárások / Requirements

az alábbi végzettséggel, tapasztalattal, tulajdonságokkal rendelkező munkatársat keressük:

  • felsőfokú gazdasági végzettség (diploma)
  • jelzáloghitel tevékenységhez szükséges végzettség (hatósági vizsga)
  • hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • középszintű aktív angol nyelvtudás
  • számítástechnikai rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • ügyfélorientáltság
  • döntéshozatali és felelősségvállalási készség
  • személyes fejlődés iránti igény
  • meggyőző kommunikáció, értékesítői attitűd
  • aktív csapatjátékos

Amit nyújtunk / Benefits

Szívesen kamatoztatnád a jó kommunikációs képességedet? Ügyfélorientált vagy és a számok világában is otthon érzed magad?

Amit kínálunk:

  • FIX, veresenyképes alapbér
  • teljesítményprémium
  • cafetéria
  • összetartó, támogató csapat
  • komplex képzési és betanulási terv
  • tanulási és fejlődési lehetőség
  • karrierlehetőség a banki szektorban
  • stabil vállalati háttér

Randstad Hungária Kft. logó

banki tanácsadó - jelzáloghitel | Győr

Győr
Full time

Published on 18.06.2021