Back-office, sales asszisztencia, belső értékesítő

Villamossági és informatikai megoldásokkal foglalkozó partnercégünk keres

Belső értékesítő

kollégát IV. kerületi telephelyére.

Feladatok:

  • Vevői megrendelések SAP rendszerben történő rögzítése, lebonyolításának, szállítási folyamatának irányítása, követése
  • Árajánlatok készítése és küldése, számlázási feladatok
  • Meghatározott ügyfélkör nyilvántartása, folyamatos kapcsolattartás
  • Műszaki tájékoztatás
  • Leltár előkészítés, illetve leltárazás, szükséges adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • SAP rendszer ismerete
  • Ügyfélcentrikusság, jó kommunikációs készség
  • Proaktivitás, megbízhatóság

Előnyök:

  • Villamossági területen szerzett munkatapasztalat (különösen értékesítési feladatkör)
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű, stabil cégnél való munkavégzés

Amennyiben jelentkezése megfelelőnek bizonyul, munkatársaink felkeresik Önt az önéletrajzában megadott telefonszámon.

Budapest
Full time
2 years
High school

Published on 18.11.2020