AWI hegesztő

Budapesti XV. kerületi székhelyű partnerünk üzemébe AWI hegesztő munkatársat keresünk termelési területre

Feladatok:

  • Rozsdamentes csőhegesztés
  • Flexibilis, rozsdamentes acéltömlõk csatlakozó alkatrészeinek AWI hegesztése DN6-DN300 méretben
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú AWI hegesztõ képesítés és gyakorlat
  • Pontos, precíz, terhelhetõ kollégát keresünk
  • Aki motivált és munkájára igényes
  • Nyitott oktatásra, tanulásra

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Teljes mértékben bejelentett jogviszony, kiemelkedő jövedelemmel
  • Hosszútávú, biztos munkahely,
  • 2 műszakos 8 órás munkarend határozatlan idejű szerzõdéssel
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Állásinterjún próbafeladatra kell számítani.

Ha érdekes ez a lehetőség, akkor várjuk az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva, fizetési igény megjelölésével.

Budapest
Pest
Budapest
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 15.10.2021