AUTÓSZERELŐ, GÉPSZERELŐ, KARBANTARTÓ

A Mecsek Autópálya – Üzemeltető Zrt.,

az M6-M60-as koncessziós autópályák

Szekszárd – Bóly – Pécs közötti szakaszának üzemeltetésére alakult külföldi tulajdonú

részvénytársaság

Bátaszéki üzemeltetési központjába keres munkatársat

munkakörbe

Feladata:

  • A gépjárművek, adapterek, hidraulikus berendezések javítása, karbantartása
  • Gépek, berendezések állapotának figyelemmel kísérése
  • Az útüzemeltetés során használt kisgépek és utánfutók javítása, szervizelése
  • Karbantartási munkák elvégzése az autópályán és az üzemmérnökségen
  • A gépjárművek eseti tisztítása, mosása
  • A gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése,
  • A gépjárművek szakszervízbe történő szállítása

Elvárások:

  • Autószerelő szakmunkás képesítés – legalább 5 éves gyakorlat
  • Legalább B és C kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • Bátaszék közeli lakhely (20km es körzet)

Előny:

  • OKJ-s nehézgépkezelői jogosítvány
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkahelyi balesetbiztosítás
  • Továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye: M6-M60 autópálya Szekszárd-Pécs közötti szakasz

Bátaszéki Üzemeltetési Központ

Érdeklődés esetén magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi címre juttassa el:

Személyesen a Bátaszéki Üzemeltetési Központba vagy elektronikusan.

Jelentkezési határidő: 2021. február 25.

Szekszárd, 7100 Magyarország
Bóly, 7754 Magyarország
Pécs
Full time
5 - 10 years of experience
Secondary technical school

Published on 23.02.2021