Autószerelő (Sümeg, Pápa, Tapolca, Veszprém, Balatonfüred)

A leendő munkatárs feladatai:

  • gépjárművek és gépjárműmotorok vizsgálata és műszaki ellenőrzése,
  • hibák feltárása és javítása,
  • gépjárművek és azok szerkezeti egységeinek szerelése, alkatrészek pótlása és cseréje, valamint javítása és felújítása,
  • motor-, kormány-, fékek és egyéb gépjárműrészek beállítása,
  • zsírozás, olajozás,
  • gépjárművek műszaki ellenőrzése, műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások végzése,
  • gépjárművek felkészítése, előkészítése hatósági vizsgára,
  • autóbuszok műszaki állapotának ellenőrzése és az esetleges meghibásodás jelzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:

  • szakirányú, autószerelő végzettség.
  • szakirányú végzettségű pályakezdő kollégáknak is várjuk a jelentkezését,

Speciális szakmai ismeretek: autóbusz típusismeret.

Előnyt jelent:

  • „B”, „C”, „D” kategóriás jogosítvány,
  • autóbusz javításban szerzett tapasztalat,
  • technikumi végzettség

A munkavégzés helye:

  • (Sümeg, Pápa, Tapolca, Veszprém, Balatonfüred)

Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony.

Munkaidő típusa: teljes munkaidő.

A munkakör betölthető: a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • kedvezményes utazási lehetőségek családtagok részére is,
  • szakmai fejlődés biztosítása, új technológiák megismertetése,
  • professzionális, megbízható csapat,
  • cafeteria juttatás

Jelentkezési mód:

Visszalépés után kattints a „Jelentkezem” gombra!

A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével „autószerelő (Sümeg, Pápa, Tapolca, Veszprém, Balatonfüred)” tárgy és a munkavégzés helyének megjelölésével lehet beadni.

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat: http://www.volanbusz.hu/hu/adatvedelem Köszönjük!

Sümeg, 8330 Magyarország
Pápa
Tapolca
Balatonfüred
Veszprém
Veszprém
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 11.08.2020