GUMIJAVÍTÓ-SZERELŐ (GYŐR)

A leendő munkatárs feladatai:

  • Feladata a társasági ill. idegen járművek gumiabroncsainak javítása, felújítása a Társaság, hidegfutózási eljárással működő gumiabroncs felújító üzemében.
  • A technologiának megfelelően működteti, kezeli a felújító gépeket. Ellátja a gépek, berendezések, diagnosztikai eszközök napi karbantartását, tisztítását.
  • A beavatkozása után meggyőződik az elvégzett munka minőségéről és a végzett munkáját az előírások szerint megfelelően dokumentálja.
  • Elvégzi a keletkezett hulladék anyagok előírás szerinti szelektív gyűjtését.
  • Gondoskodik a részére kiadott szerszámok és eszközök, védőfelszerelések megfelelő állapotáról.
  • Munkahelyén, a munkavégzés területén rendet tart, tisztántartásáról gondoskodik.

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség:

  • gumiabroncs-szerelő szakmunkás
  • betanított gumijavító-szerelő (általános iskolai végzettség)

Előnyt jelent:

  • gumiabroncs szerelésben szerzett tapasztalat,
  • autóbusz javításban szerzett tapasztalat,
  • autószerelő végzettség.

A munkavégzés helye:
Győr, Ipar út 99

Munkaviszony időtartama:
határozatlan idejű munkaviszony.

Munkaidő típusa:
teljes munkaidő.

A munkakör betölthető:
a jelentkezés elbírálását követően azonnal.

Amit nyújtunk:

  • stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • kedvezményes utazási lehetőségek családtagok részére is,
  • szakmai fejlődés biztosítása, új technológiák megismertetése,
  • professzionális, megbízható csapat,
  • juttatási csomag: (cafeteria, üdülés, szociális..stb)

Jelentkezési mód:

Visszalépés után kattints a „Jelentkezem” gombra!

A jelentkezést részletes (fényképpel ellátott) szakmai önéletrajz beküldésével ,„Gumijavitó-szerelő Győr” tárgy megjelölésével lehet beadni.

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat:

Köszönjük!

Tájékoztatás a rendkívüli helyzet miatti eljárásról:
Társaságunk a koronavírus-járvány miatti rendkívüli helyzetre tekintettel – az országos járványügyi intézkedések messzemenő figyelembevételével – a kiválasztási folyamat során igyekszik minimalizálni a személyes kontaktust, ezért a telefonon történő interjúztatást, ill. videókommunikációs eszközök igénybevételét részesíti előnyben

Győr
Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required
Primary school

Published on 29.06.2020