Autómosó

A Toyota Titán dinamikusan növekvő nyíregyházi márkaszervize

AUTÓMOSÓ

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Toyota márkaszervizünkben gépjárművek ápolása, mosása
  • Automata autómosó berendezések kezelése
  • A gépjármű utasterének kitakarítása
  • Új gépkocsik átadási felkészítése
  • Járművek mozgatása

Elvárások:

  • B-kategóriás jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagy munkabírás
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Alkalmanként szombat délelőtti munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Alkalmazotti munkaviszony egy megbízható hátterű vállalatnál
  • Havi bruttó fizetési keret: 180.000.- Ft + bónusz

Előnyt jelenthet:

  • Autókarbantartói és -ápolói gyakorlat

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Debreceni út 222.

Rólunk:

A Toyota Titán nyíregyházi székhelyű Toyota márkakereskedés és szerviz. Lendületesen fejlődő, hatékonyan működő, biztos hátterű vállalat, fiatalos csapattal. www.toyotatitan.hu

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk. Motivációs levelet nem igénylünk.

Autómosó

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 year
Primary school

Published on 23.09.2020