Automatizált szoftvertesztelő

Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-oknak szánt megoldásaik például: e-számlázás, munkaügyi dokumentumok hitelesítése, biometrikus aláírás integrációja.

Pozíció azonosító: B102TA
Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés, Tesztelő
Munkavégzés helye: Budapest - XIV. Kerület

Feladatok

  • Az elektronikus aláírást biztosító rendszerhez tartozó fejlesztések tesztelése
  • Java alapú üzleti szoftverek tesztelése csapatban (önálló munkavégzés)
  • Tesztesetek kidolgozása, teszt forgatókönyvek összeállítása
  • Teszteléssel kapcsolatos dokumentációk elkészítése
  • Folyamatos tájékoztatás a feladatok állapotáról
  • Csapatmunkában való aktív részvétel
  • Közös munka a fejlesztőkkel, az üzemeltetőkkel, a termékmenedzserekkel és a többi tesztelővel

Elvárások

  • Legalább 3 éves automatizált szofvertesztelői tapasztalat
  • Java progamozási nyelv ismerete
  • AT eszközök ismerete (pl. Concordion, Arquillien, Selenium stb.)
  • CI eszközök ismerete (pl Jenkins)
  • Tervezési és dokumentálási készség, rendszerszemlélet, proaktivitás, precizitás
  • Webes technológiák ismeret: HTTP, REST, SOAP, HTML, Javascript, XML, JSON
  • Maven, Git ismerete
  • Angol nyelvismeret

Előny

  • Felsőfokú programozói vagy informatikai végzettség
  • Kriptográfiai, PKI alapismeretek
  • J2EE technológiák ismerete
  • Felhasználói szintű Linux ismeretek
  • Docker, JMeter tapasztalat
  • WildFly alkalmazásszerver
  • Adatbáziskezelői ismeretek (SQL)
  • Agilis módszerek

Amit a cég kínál:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 29.09.2020