AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS

Főbb feladatok:

  • Gépek, berendezések telepítésében, átépítésében, módosításában való közreműködés
  • Újonnan létesülő célgépek gépészeti, elektronikai összeszerelése
  • Berendezéseken felmerülő automatizálási hibák elhárításának támogatása
  • Gépek állapotának figyelés, fejlesztési lehetőségek keresése
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú elektronikai/műszerész végzettség (mechanikai, villanyszerelői, karbantartói végzettség)
  • Érzékelők, jeladók, gépelemek ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása (12 órás munkaidő)

Előnyt jelent:

  • Pneumatika, hidraulika, mechanika jártasság
  • Alapszintű robotismeret (Fanuc, Sony, Mitsumi, ABB, Kuka)
  • PLC programok ismerete (Omron, Siemens)
  • Tervezői program ismerete (INVENTOR)

Amit a cég kínál:

  • Piacképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal
  • Cafetéria
  • Bejárástámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Halásztelek

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra frissített önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 10.02.2021