Automatizálási technikus

Feladatok:

  • Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések vezérlésének, hajtásainak és kommunikációs hálózatainak diagnosztizálása, hibaelhárítása
  • Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések fejlesztésében történő részvétel, automatizálási feladatok végrehajtása
  • Fejlesztési feladatokkal kapcsolatos műszaki dokumentációk elkészítése, változások dokumentálása a belső utasításoknak megfelelően
  • Célgépek beüzemelése, termelési igények és üzemeltetési tapasztalatok beépítése a végleges vezérlőprogramba és tervdokumentációba
  • Gépdokumentációk, SW validációs dokumentáció elkészítése, a validációs folyamat támogatása

Amit nyújtunk:

  • A pozíciónak megfelelő kimagasló bérezés
  • Széleskörű juttatási rendszer (bónuszok, Cafetéria)
  • Középműszakos munkarend
  • Munkavállaló-központú vállalati kultúra
  • Igényes, modern, higiénikus, tiszta európai színvonalú munkakörnyezet
  • Céges laptop és telefon
  • Munkába járás támogatása
  • Teljes alkatrész- és szerszámellátottság
  • Szakmai továbbképzések
  • Céges rendezvények (csapatépítők, sportnap, karácsonyi party)
  • Kedvezményes mobilcsomag

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Legalább 3 év szakirányú tapasztalat
  • Szabályozási és vezérléstechnikai ismeretek (PLC-k, érzékelők, aktuátorok, elektropneumatika)
  • Elektromos rajzolvasási ismeret
  • A jövőben készenléti rendelkezésre állás vállalása
  • Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem

Előny:

  • Ipari buszrendszerek ismerete (DeviceNET, EtherNetIP)
  • Szervó hajtások és vezérlők ismerete (Rockwell Kinetics)
  • HMI programozói gyakorlat (Panelview, Factory Talk view)
  • PLC programozási ismeretek (hiba feltárás, módosítás, fejlesztés) főként Rockwell eszközökön
  • Robotok programozásában, valamint vision rendszerek (COGNEX) telepítésében és fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • Folyamatban lévő automatizálási tanulmányok
  • Egyéb számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: 2D/3D tervező program, EPlan villamos tervező program, stb.) rendszerek ismerete
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

A jelentkezéseket önéletrajzzal együtt várjuk.

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary technical school

Published on 05.06.2020