Automatizálási mérnök

Feladatok:

  • Termelésben működő PLC vezérelt termelő berendezések fejlesztése, kiegészítő funkciók kialakítása,
  • Ezen berendezések vezérlésének, hajtásainak és kommunikációs hálózatainak diagnosztizálása, hibaelhárítása,
  • Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése (PLC, HMI),
  • Manuális kiszolgálási és minőségellenőrzési feladatok ipari robotokkal és vision rendszerekkel történő automatizálási lehetőségeinek feltárása, megvalósíthatósági tesztekkel történő igazolása és célgépekbe történő integrálása,
  • Gépdokumentációk, SW validációs dokumentáció elkészítése, a validációs folyamat támogatása.
  • A berendezésekben található robot alkalmazások és vision rendszerek üzemeltetésének támogatása, diagnosztizálása és hibaelhárítása
  • Fejlesztési feladatokkal kapcsolatos műszaki dokumentációk, gépdokumentációk, SW validációs dokumentációk elkészítése
  • Célgépek beüzemelése, termelési igények és üzemeltetési tapasztalatok beépítése a   végleges vezérlőprogramba és tervdokumentációba

Elvárások:

  • villamosmérnök/informatikus felsőfokú végzettség
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • tapasztalat automatizálási projektek lebonyolításában
  • PLC programozási ismeretek
  • Jó dokumentációs és prezentációs készség
  • Önálló, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem
  • Határozottság, jó szervező készség

Előny:

  • PLC programozási gyakorlat (Rockwell, Siemens, Omron, ELAU)
  • Vision rendszerek és/vagy robotok fejlesztésével kapcsolatos gyakorlat
  • Egyéb számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: 2D/3D tervező program, EPlan villamos tervező program, stb.) rendszerek ismerete
  • Projekt szemléletű gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Kimagasló bérezés a régióban, éves bónusz és emelt összegű Cafetéria
  • Szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos továbbképzések
  • Céges laptop és telefon
  • Emelt összegű munkába járási támogatás
  • Korszerű termelőberendezések

Munkavégzés helye:

  • Nyírbátor

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk.

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 08.07.2020