AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Sóskúti Partnercégünkhöz keresünk Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerész

 pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: Sóskút

Feladataid lesznek:

  • Automata minősítő automaták üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
  • Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással)
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása
  • Proaktív hozzáállás a gépmegbízhatóság- és a termelékenység fejlesztése érdekében

Amit elvárunk tőled:

  • Releváns műszaki végzettség (Középfokú)
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Vezérlések alapfokú ismerete
  • Analitikus gondolkodás a hatásos mechanikai beállításokhoz
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök:

  • Elvégzett pneumatika tanfolyam
  • Fanuc robotok alapszintű kezelésének készsége

Amit nyújtunk számodra:

  • Kategóriabesorolás szerinti bruttó alapbér + műszak- és túlórapótlékok
  • Munkába járás támogatása (bérlettámogatás vagy céges buszjáratok)
  • Munkatárs ajánlási program
  • Cafeteria juttatás
  • Hosszútávú, stabil bejelentett állás

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!

További információért keresse fel Kollégánkat, Marcsit a 06 20 273 1900 telefonszámon!

Köszönjük a jelentkezésedet! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Automata szerelőüzemi gépbeállító műszerész - Sóskút

Pest
Full time

Published on 16.06.2021