A Budapest Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Autóbusz és Trolibusz Üzemeltetési Igazgatósága

AUTÓBUSZVEZETŐ

munkakörbe felvételt hirdet

A munkakör betöltésének feltételei:

  • betöltött 21. életév
  • "D" kategóriára érvényes vezetői engedély
  • egészségügyi alkalmasság (102-es kód)
  • érvényes PÁV II. vizsga
  • GKI igazolvány (ennek hiányában 1 éves tanulmányi szerződéssel megszerezhető)

Amit kínálunk a tanfolyam sikeres elvégzését követően:

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
  • bejelentett 1.779 Ft/órás alapbér
  • Kollektív Szerződés szerinti bérpótlékok, juttatások
  • gyakorlati idő elismerése
  • üzemanyag-megtakarításból eredő bérpótlék
  • ingyenes utazás a BKV Zrt. járatain a munkavállaló, a házastársa, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére is
  • cafeteria-juttatás
  • vidéki munkavállalók számára a munkásszálló ingyenesen is elérhető

Felvilágosítás és jelentkezés a forgalmi szolgálatvezetőnél:

Cinkota Divízió:
Budapest, XVI. ker., Bökényföldi út 122.
Gallai Gáspár
Tel.: 461-6611

Dél-pesti Divízió:
Budapest, XIX. ker., Méta utca 39.
Béres Ákos
Tel.: 461-6612

Kelenföld Divízió:
Budapest, XI. ker., Hamzsabégi út 55-57.
Nagy Attila
Tel.: 461-6613

Trolibusz Divízió:
Budapest, X. ker., Zách u. 8.
Bokor Tamás
Tel.: 461-6614

Óbuda Divízió:
Budapest, III. ker., Pomázi út 15.
Lovász Miklós
Tel.: 461-6615

Autóbuszvezető

Budapest
Pest
Budapest
Full time